МЕГА-КАБЕЛЬ

МЕГА-КАБЕЛЬ
Київ, ул. Сырецкая,31

Шановні панове! Весь колектив ТОВ «Мега-Кабель» радий що Ви вибрали саме наш сайт. 2007 рік став початком діяльності нашої компанії. Весь цей час ми займаємося комплексними поставками всього спектру кабельної, електротехнічної та світлотехнічної продукції.

Співробітники ТОВ" Мега -Кабель "весь час вивчають електротехнічний ринок України, тому у нас на складах продукція тільки найкращої якості, завжди доступні ціни, це і є головним принципом нашої роботи. Наявність величезного досвіду співпраці з виробничими підприємствами нашої країни, країн СНД дає можливість запропонувати Вам весь перелік кабельно-провідникової, електротехнічної, світлотехнічної продукції, кабель провід за цінами які, в більшості випадків нижче ніж у виробників. Ми спрощуємо Вашу роботу з пошуку необхідної продукції, так як все що Вам потрібно ви знайдете у нас. У нашій особі ви знайдете довгострокового і компетентного партнера.

Товариство з обмеженою відповідальністю« Мега-Кабель »працює на ринку енергетичної галузі з 2007 року і є динамічно розвивається компанією, постійно розвивається і збільшує обсяги реалізації продукції.

ТОВ« Мега-Кабель »спеціалізується на поставках всього асортименту кабелю, проводів, електротехнічної продукції, ефективно використовуючи професіоналізм співробітників, весь час розширює перелік складських позицій.

Нашими основними клієнтами є підприємства, енергетичної промисловості, будівельного комплексу, виробничі підприємства, торгові компанії.

Вся продається продукція ТОВ« Мега-Кабель »відповідає стандартам якості що гарантує довговічність і легкість монтажу. Основними принципами роботи підприємства є досконалий професіоналізм співробітників та висока якість реалізованої продукції. Професіоналізм кадрів ТОВ «Мега-Кабель» дає можливість формувати гнучкі ціни, в короткі терміни здійснювати угоди, створює комфортні умови для наших клієнтів.
Територія складів« Мега-Кабель »оснащена сучасним обладнанням для швидкого обслуговування клієнтів, постійно поповнюється автопарк підприємства, тим самим підвищується швидкість доставки замовлень у вказаний Вами місце.
Збільшенням обсягів продажів, наявність великої портфеля замовлень підтверджує що компанія успішно орієнтується в умовах ринкової економіки. Завданням підприємства є максимальне задоволення клієнтів формування більш повного асортименту продукції.

Важливим чинником співпраці з ТОВ« Мега-Кабель »для всіх споживачів є швидкість відвантажень і відсутність проблем на всіх етапах ділових відносин . Споживач сам може вибирати умови які йому найбільш прийнятні, а ми, зробимо все необхідне, для простоти і зручності наших відносин. Ми намагаємося передбачити потреби наших споживачів.
Висока мобільність, унікальний підбір кадрів досвідчених фахівців, сучасне технічне оснащення і суворе дотримання стандартів якості - все це дозволило ТОВ« Мега-Кабель »заслужити репутацію надійного партнера. Для нас важливим фактом є довіра наших замовників ми завжди готові сісти за стіл переговорів, завжди прагнемо знайти найкраще вирішення будь-яких завдань.

За короткий проміжок часу підприємство вийшло на запланований рівень потужності запустивши кабельний завод. Завдяки професіоналізму співробітників підприємство продовжує успішно реалізовувати намічені плани. Кабельний завод ніколи не зупиняється на досягнутому, завжди перебувати в пошуку нових ідей, шукає найкращі рішення для їх здійснення, прагнути до максимального зростання і розвитку підприємства.

ТОВ« Мега-Кабель » завжди відкритий для співпраці і запрошує до співпраці всі зацікавлені організації.